Продукція Kwarcsystem

© ТзОВ “ГРАК”, 1992-2009 р.

 

Сухий пісок і кварцевий гравій

Мармурова крихта

“KWARCSYSTEM” Sp. z o.o. є єдиним в Польщі виробником кольорової крихти з високими якісними характеристиками. Це можливо завдяки високій якості застосовуваної сировини та унікальній, перевіреній часом, технології. Застосовувана технологія приязна до оточуючого середовища і дозволяє використовувати нашу кольорову крихту в різних галузях.

Добрий продукт зі сприйнятливою ціною дозволив нам знайти багато партнерів з будівельної галузі та обслуговувати також такі ринки, як ландшафтний дизайн і декоративні роботи, зоологія чи ліпні прикраси. Одночасно проводимо інтенсивні дослідження в сфері інноваційних технологій та нових можливостей застосування нашої крихти.

Ми також спеціалізуємося на видобуванні із власних родовищ, переробці та доставці природної кварцевої і мармурової крихти. Висока якість родовищ та сучасна технологія переробки і пакування крихти дозволяють нам задовільняти  потреби найбільш вибагливих клієнтів.

Існуючі у нас виробничі потужності і наявність власної сировинної бази гарантують нашим покупцям постійність цін протягом тривалого часу та необмежені можливості розвитку співпраці.

 

Кольоровий пісок і кварцева крихта

На головну.Продукція.Про нас.Контакти.